James wraz z przyjaciółmi wyrusza do upiornego lasu, aby odkryć prawdę o zniknięciu swojej siostry.

dobre
   
słabe
   
1

Najlepszy komentarz:

PreeMoSh 20 stycznia 2017 12:45
0  2

byłem w kinie , taka lipa że szok


7 psychopatów
Czarna komedia o scenarzyście Martym, który akurat kończy pisać scenariusz zatytułowany "Siedmiu psychopatów". Aby tego dokonać potrzebuje jedynie odrobiny skupienia i inspiracji. Jego najlepszy przyjaciel, bezrobotny aktor Billy, który dorabia sobie jako złodziej psów, zrobi wszystko, żeby pomóc swojemu kumplowi. Pech chce, że w tym samym czasie Billy wraz ze swym wspólnikiem Hansem skradli ukochanego psa szalonego gangstera, który nie powstrzyma się przed niczym, by go odzyskać.

dobre
   
słabe
   
1

Łowca trolli
W trakcie robienia reportażu o ataku niedźwiedzia, dwoje studentów odkrywa, że wszystko jest mistyfikacją, a jedna z rządowych agencji ukrywa w ten sposób istnienie troli. Zafascynowani istnieniem tych mitycznych bestii przyłączają się do ich łowcy, w trakcie kolejnego polowania.

dobre
   
słabe
   
3

Ted (2012)
Mały John pragnął, by jego pluszowy miś Ted ożył. I tak się stało, a Ted dorósł razem z Johnem .Teraz obaj lubią strzelić sobie browarka, zapalić zioło i jednakowo bimbają na obowiązki. Z tym tylko, że Ted wysyła do firmy zabawkarskiej skargi, bo uszyto go bez pewnego ważnego męskiego organu, a John znalazł sobie dziewczynę. I to właśnie Lori ma tak dosyć pyskatego pluszaka, sprowadzającego do domu różne panienki, że stawia Johnowi warunek: Ted musi się wynieść z ich życia. Ale jak rozstać się z kimś, kto czasem bywa cyniczny i złośliwy, ale towarzyszy ci od lat i jest twoim najlepszym kumplem

dobre
   
słabe
   
3

Prometeusz
Akcja "Prometeusz" rozpoczyna się w 2089 roku. Elizabeth Shaw i Charlie Holloway badają naskalne malowidła. Po raz kolejny trafiają na dziwny motyw - konfigurację kilku planet. Kilka lat później, razem z ekipą różnych badaczy, wyruszają w kosmos. Wierzą, że na planecie (odpowiada konfiguracji z malunków) znajdą odpowiedzi na najważniejsze pytania - skąd pochodzimy, kto nas stworzył?

dobre
   
słabe
   
2

Symetria (2003)
Dwudziestosześcioletni Łukasz, niesłusznie posądzony o napad na starszą kobietę, trafia do aresztu śledczego. Adwokat wynajęty przez matkę bezskutecznie próbuje go stamtąd wydostać. Pod wpływem dramatycznych wydarzeń w celi przejściowej Łukasz za wszelką cenę chce znaleźć się wśród grypsującej części więźniów. Świat gitów wymaga jednak przestrzegania panujących tu twardych zasad.

dobre
   
słabe
   
1

Salt (2010)
Evelyn Salt jest agentką CIA, która zostaje oskarżona o bycie uśpionym rosyjskim szpiegiem. Salt postanawia uciec, aby oczyścić swoje imię i udowodnić oddanie dla kraju. Używając swoich umiejętności i wykorzystując lata doświadczeń w pracy tajnego agenta, próbuje uniknąć schwytania i usiłuje ocalić życie męża. Jeżeli jej się nie powiedzie, najbardziej wpływowe siły na świecie zlikwidują wszelkie ślady jej istnienia

dobre
   
słabe
   
0

Alpha Dog (2006)
Kiedy młody handlarz narkotyków, Johnny Truelove, porywa Zacka Mazursky'ego, piętnastoletniego brata jednego ze swoich dłużników, sprawy nie układają się zgodnie z planem. Podczas, gdy Johnny desperacko pragnie odzyskać pieniądze, jego ludzie opiekują się Zackiem. Nastoletni zakładnik dobrze bawi się nową sytuacją, zupełnie nieświadomy jej tragizmu, rozpaczy rodziców i wściekłości brata.

dobre
   
słabe
   
0

Bad Boys II
Dwaj detektywi z Miami, należący do jednostki policyjnej T.N.T. (Tactical Narcotics Team) Mike Lowrey i Marcus Burnett podejmują się zadania zatrzymania wpływu na teren ich działania partii ekstazy. Okazuje się, że na czele tej grupy przestępczej zaangażowanej w narkotykowy biznes stoi Kubańczyk Johnny Tapia. Tymczasem Mike zaczyna flirtować z siostrą Marcusa, Syd. Następnie odkrywają, że jest ona agentką D.E.A. (Drug Enforcement Administration) również pracującą nad tą sprawą. Wszystko zaczyna się komplikować, kiedy Syd wpada w kłopoty.

dobre
   
słabe
   
3

Najlepszy komentarz:

Xs3roN 10 września 2013 08:31
0  0

whatcha gonna do, watcha gonna do when they come for u ;)

Pandorum
Bohaterami filmu jest dwójka astronautów, którzy budzą się na statku kosmicznym. Efektem zbyt długiego przebywania w kapsułach we śnie, jest to, iż mężczyźni nie pamiętają niczego co byłoby przydatne. Nie wiedzą jak się znaleźli na statku, kim są i jaki jest ich cel. Próbując zorientować się na czym polega ich misja, szybko odkrywają mroczne tajemnice kosmosu i fakt, że przetrwanie gatunku ludzkiego leży w ich rękach.

dobre
   
słabe
   
1
Skąd

NYC

Z nami od

22 maja 2013 20:28

Dodanych

372

Komentarzy

28

Karma wrzut

5116

Karma komentarzy

8

Obserwowani 9

Obserwują 1