Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO

   
   
10

Najlepszy komentarz:

minime dziecko wczoraj o 07:10
6  0

Dziwny hastag - Przecież to nie uciekinier, tylko słowiańskie bydło z Bułgarii.

@trzmielinsky - jest wiele wersji na youtube, mnie osobiście interesuje dlaczego właśnie tę wersję z "MoreThanARefugee" wybrałeś.
[ ] - Brak pojęcia?
[ ] - The same old cliche?
[ ] - Głupota?
[ ] - I like fakenews?
[ ] - ...

pufff wczoraj o 09:44
0  3

@minime: cóż za święte oburzenie, do prokuratury go za wstawienie filmiku! w końcu nie będzie nikt nam ze słowiańskiego bydła psuł renomy pracowitych i zastraszonych uchodźców! Towarzysze, nie o taką europe walczylim!

minime dziecko wczoraj o 10:03
5  0

@pufff: Trochę ekstremalny jesteś. Mnie po prostu intencja jego interesuje. Czy to celowe sianie nienawiści, czy raczej jego głupota. Z twojej wypowiedzi wnioskuję - ale może się mylę - ze tobie jest obojętne kogo na tym filmiku widzisz, dopóki odpowiada to twoim czarno-białym uprzedzeniom. Ja za to rozpatruje chętnie, czy to co widzę, jest tym co mi chcą "sprzedać", a może czymś całkiem innym. Ale nie przejmuj się, bo to tylko takie moje prywatne patrzenie na świat.

trzmielinsky wczoraj o 10:51
0  6

@minime: nie wiem, dla mnie to jest zjawisko transcendentne, bo mieszkam w Polsce i na własne oczy nie widziałem żadnej chujni ze strony "ras niebiałych" (no, może poza chamskim wręcz oblepianiem wzrokiem kobiet w kebabie u Turka - znajoma pracowała tam i mówiła, że musiała się zwolnić, bo to zaczynało być już nie aż tak bezpieczne), niemniej Orwella w mediach jeszcze imo nie serwują. niedługo jadę zwiedzić trochę obecnej Europy i zobaczyć, jak to wygląda. a dlaczego wrzuciłem sam filmik - a bo mnie swędzi że powiedzenie czegokolwiek na gorący temat, ba, samo poruszenie go skutkuje od razu podejrzeniem głupoty, ignorancji, "bycia po przeciwnej stronie" i w ogóle wypierdalać/udowadniać swoją rację. to tak, jakbym wstawił cytat Marksa i został z miejsca określony komunistą, także zaznacz sobie w kwadratowych nawiasach co tam trzeba. sianie nienawiści... nienawiść jest już tak dobrze zasiana, że sam możesz zaobserwować, jak wykwita, a wątpię, żeby kiedykolwiek człowiek był pozbawiony jej nasion w sobie. a mnie samemu przykro, że w ogóle istnieje taka możliwość, żeby kobieta dostałą z "partyzanta" na schodach, a to raczej fakt niezaprzeczalny, że dostała, w końcu jest nagranie. dobra chuj bo się rozpisałem, tl;dr - wkurwia mnie ten świat, naprawmy go podyskutujmy a nie ustawiajmy się po dwóch stronach jak jebane pionki. a nienawiść zawsze jest, była, i będzie - świat bez nienawiści czy raczej agresji można przyrównać do świata zaćpanego opiatami.

linie wypełnione modlitwą
zawsze na rękach noszę
wewnętrzne strony dłoni
kładę na płaskiej przestrzeni
dłonie defibrylatory
prądem przeszywam ułamki serca
a one tańczą w podrygach jak kryształowe
fragmenty czegoś co pękło bo musiało
i tak stale i tak non-stop prądem życie utrzymane
i nagłymi wstrząsami bezkształtnej materii
wieczne staranie by stałość chwilową w ciągły
ruch i skok zmienić aby odsunąć na chwilę
sztuczne słońce do strony bezimiennych cieni

zegary stop-klatki sekundowe urywki zdarzeń
połamane kalendarze rozbite o bruk
liter ilości tak niezmierzone żeby nie można było
ułożyć z nich słów, na nowo i znów
okładki odrywają się miejscami zamieniają tytuły
przy zachowanym sensie
kiedyś wszystkie książki na regale zmieszczą się

   
   
0
O mnie

nobody is feeling rave today

Skąd

my name is nobody

Z nami od

26 lutego 2014 09:35

Dodanych

1251

Komentarzy

1512

Karma wrzut

11633

Karma komentarzy

1488

Obserwowani 60

Obserwują 38