Ale nie że wyjazd tylko na urlop, tanio, Malediwy przez biuro turystyczne - nie, nie, nie!!!
Chodzi mi o to, gdzie można spierdolić przed zimą na okres piździernik-kwiecień? Tak, dokładnie na tyle miesięcy. 6-7 miesięcy po za Polską? Czy to możliwe? Tak, bo mam kasę, ale nie sram złotem, więc musi to być mądry wybór. Może bym mógł pracować zdalnie. Ale musi tam być ciepło.
Dlaczego? Bo jak tylko temperatura spada poniżej 22 stopni to zaczynam z automatu chorować, budzę się z bolącym gardłem, i zawsze bolą mnie mięśnie i stawy. Nawet jak w pokoju jest 20 stopni. A jeszcze gorzej jak pada.
Dlatego stwierdziłem, że trzeba zadbać o swoje dobre samopoczucie i zdrowie, zacząłem zbierać kasę i wyjeżdżam na czas półrocznej piździarni, w Polsce zwanej zimą. Wybór może być spontaniczny, nie lubię przewidywalności i nudy.

PS.: w kurwę nienawidzę jesieni i zimy, od zawsze.

dobre
   
słabe
   
7

Najlepszy komentarz:

tojaseba wczoraj o 21:07
0  2

Kiedyś oglądałem dokument o polskiej parze emerytów którzy wiosną i latem mieszkali w Polsce a jesienią i zimą w Indiach. Bardzo chwalili sobie życie tam, tanio i ciepło.

WOODSTOCK
Pozdrawiam z Polandrock'u! Ale się najebałem. Jak ktoś jest na Woodstocku i jakimś cudem też ujaranych przegląda to zapraszam na buszka i wódeczkę.

WOODSTOCK

WOODSTOCK

WOODSTOCK

WOODSTOCK

WOODSTOCK

WOODSTOCK

WOODSTOCK
Tu widać po lewej kawałek w kurwe długiej kolejki do Lidla która się ciągnie od kraników.

dobre
   
słabe
   
11

Najlepszy komentarz:

0makumaku 03 sierpnia 2018 12:41
0  1

proszę mistrza o wypionowanie..
dzieki..

Woodstock!

Woodstock!

Woodstock!

dobre
   
słabe
   
4

Najlepszy komentarz:

mikroMAKRO 02 sierpnia 2018 17:00
0  5

Pamiętam 1-sze granie.Bylem (kanarem PKP) na trasie Kraków-Berlin.Lata 90-te.Miazga totalna,przemytnicy ,gasarbajterzy,qrwy i chuj wie co jeszcze.W Katowicach wbija mi do wagonu młody z kwadratową tekturą i pierdzieli że zbiera na cośtamcośtam. Chuj Katowice-Zabrze 15 minut,Przejechał za darmo,dał mi pierwsze serducho WOŚP.Miałem to serducho wiele lat przyklejone na szybie szafki.Jurek! nie daj się kutafionom. A ziomka jeśli gdzieś zajarzy niezbyt sQrwiałego kanara proszę o konrakt .
Z nami od

09 września 2015 21:19

Dodanych

28

Komentarzy

349

Karma wrzut

276

Karma komentarzy

187

Obserwowani 2

Obserwują 8