dobre
   
słabe
   
2

Najlepszy komentarz:

Cziczak dzisiaj o 08:47
0  0

Jeszcze kilka szpidermanów zrobia, i moze jakis nie bedzie totalny gownem

Szuma 4 godziny temu
0  1

@Cziczak: Ten ostatni jest moim zdaniem zdecydowanie najlepszy z dotychczasowych. Przynajmniej otwarcie mówi, że jest dla młodzieży. Poprzednie z Tobim Maguirem i Andrew Garfieldem to była dopiero porażka. Ogólnie do filmów z MCU podchodzę ze sporym dystansem. Mam do nich sentyment i sporo wybaczam bo zaczytywałem się w komiksach za dzieciaka. Najlepszy film o superbohaterach jaki widziałem to Watchmen - polecam.

3 dniowe święto z okazji ukrzyżowania Żyda. Miliony ludzi ulega zbiorowej halucynacje jedynie po to żeby poczuć się wyjątkowym, że to się życie jest po coś. Ja jestem taki ważny. I nie zmienię myślenia, bo tradycja. Bo oni też tak myślą. Bo inni by coś sobie pomyśleli o mnie.

dobre
   
słabe
   
3

Najlepszy komentarz:

Uciekinier 20 kwietnia 2019 08:54
1  3

Religia jest po to by dawać nadzieję, dzięki niej ludziom żyje się lżej, bo mają poczucie że po wszystkim jest kolejny level. Niech sobie wierzą, co Ci do tego? Żyj po swojemu tak jak i oni :) zdrowych! Peace :)


https://www.youtube.com/watch?v=ixkEhcHe1yI
Dla upizganych na beton.

--Tego nie musisz czytać
Ps. Polecam rozkminkę tego typu, że wczuwasz się w to, wyobrażasz sobie jak oni musieli się czuć, aż tam, w danym momencie jako jedyni ludzie z całej populacji tak daleko od domu, tam nad powierzchnią nieznanego i unosząc się w nieznanym. Tak olbrzymi glob na którym jeszcze nikt nie był i będą jako pierwsi dotykać i zostawiać ślady swoich stóp w miejscu gdzie nie było żadnej innej żywej istoty. Nagle uświadamiasz sobie jak daleko jesteś i jak stary jest ten pył i księżyć. To uczucie monumentalności, budzące grozę, zachwyt. Tak daleko i tak bardzo realistyczny obraz, bo trudno czasem uwierzyć że tam stoisz i widzisz to z bliska.

dobre
   
słabe
   
0
O mnie

Niektórymi wrzutami poprzez kontrowersyjny ton próbuję zmusić do myślenia, zmienienia podejścia lub poszerzenia punktu widzenia.

Z nami od

09 września 2015 21:19

Dodanych

40

Komentarzy

474

Karma wrzut

384

Karma komentarzy

276

Obserwowani 2

Obserwują 7