Mam do was pytanie odnośnie DHL. Od zawsze, przynajmniej na terenie Lublina, mam problemy z tą firmą. Zero kontaktu z nimi a z ich strony zero kontaktu ze mną, przesyłki nigdy nie dostarczane na czas ani do domu. Za każdym razem śpiewa a sama - nikogo nie było w domu. Tu niespodzianka - byłem w domu już kilka razy i nikt nie dzwonił do drzwi, jedynie sms z informacją że kurier będzie między 12-14. Nikogo nie było ani razu. Obsługa już na miejscu chamska wobec każdego, każdy w kolejce jest wkurwiony na tych nierobów z DHL. Nawet mam zamiar zacząć bojkotować tych debili.

dobre
   
słabe
   
10

Najlepszy komentarz:

jaba przedwczoraj o 18:05
0  2

Miałem dwa razy z firmą kurierską podobny problem(dostawałem sms , że z powodu braku gotówki u odbiorcy przesyłki nie dostarczono). Poskutkowało prawie natychmiast jak opisałem sytuację firmie sprzedającej, kilka natychmiastowych telefonów od sprzedawcy i od firmy kurierskiej, i od samego kuriera z przeprosinami, oraz dostawa towaru jeszcze tego samego dnia. Może to przypadek, ale tak było.


Mózg rozjebany.

Mózg rozjebany.

dobre
   
słabe
   
2

Najlepszy komentarz:

DrBrzeszczot 5 godzin temu
0  1

Trzeba by było puścić jakieś totalne dno. Pochłonęła by świat depresja
O mnie

Niektórymi wrzutami poprzez kontrowersyjny ton próbuję zmusić do myślenia, zmienienia podejścia lub poszerzenia punktu widzenia.

Z nami od

09 września 2015 21:19

Dodanych

56

Komentarzy

684

Karma wrzut

566

Karma komentarzy

422

Obserwowani 2

Obserwują 8