Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO

Kubica na Orleanie "Poproszę hot doga za punkty"

dobre
   
słabe
   
1

Najlepszy komentarz:

bisfhcrew dzisiaj o 07:46
0  1

Za punkta

Czy taka ilość to jest dużo wg polskiego prawa?

dobre
   
słabe
   
10

Najlepszy komentarz:

Ak47 23 lipca 2019 12:11
0  0

teraz już nie jest tak przejebane jak było, za takie coś ci umorzą, no chyba, że będziesz miał pecha i trafisz nie na tych co trzeba xD

sigzour 23 lipca 2019 22:02
0  2

@Ak47: ale swoje nadal przemedytujesz na dołku i np rodzina nadal zobaczy łebka pakowanego w kajdankach do suki a potem kipisz na chacie też przy domownikach itp. Różne historie chodzą po ludziach, niepotrzebne to. I ile naszego hajsu idzie na to gówno.

Czy znalazła by się chociaż jedną osoba która by pomogła z powodu puchy?

dobre
   
słabe
   
1

Kto ma Woodstock w tym roku?

Kto ma Woodstock w tym roku?

Kto ma Woodstock w tym roku?

Kto ma Woodstock w tym roku?

Kto ma Woodstock w tym roku?

Kto ma Woodstock w tym roku?

Kto ma Woodstock w tym roku?

Kto ma Woodstock w tym roku?

dobre
   
słabe
   
17

Najlepszy komentarz:

Davkka 15 czerwca 2019 04:48
1  1

Na pewno nie PKP :D

donEligio 15 czerwca 2019 06:12
5  0

@Davkka: Już tam owsik ręce zaciera na kolejny biznes.

wicimicitycityci 15 czerwca 2019 08:03
2  3

@donEligio: a ten z Openera czy Cieszanowa nie zaciera? Tak w ogóle to za opener się płaci a za wooda płacą jedynie sponsorzy. Nie wiem kto tam zarabia na tym, może Lech, na pewno ludzie którzy sprzedają żarcie na Woodku, Lidl. Jeśli się dzielą z Owsiakiem, jeśli dostaje jakieś honorarium to co z tego? Tylko też nie wiem skąd jest ten cały sprzęt w szpitalach. SPSK 1 w Lublinie na Jaczewskiego jest bliski upadku przez dyrektora gamonia. Ale jak się przejdziesz przez szpital (ja to robię kilka razy w miesiącu) to zobaczysz że większość sprzętu ma serduszka z WOŚPu. I w wielu szpitalach tak jest. Tego naszego szpitala na to nie stać. Jeśli bierze dla siebie jakiś procent z tego, a tak nie jest, ale jaki tak jest to na tle całej tej nagonki na niego - bardzo kurwa dobrze. Bo się należy, bo nikt inny tego nie zrobi, nie w taki sposób. Caritas? Serio? Mam wierzyć że wszelkie kościelne organizacje są bardziej czyste od WOŚPu? Serio? Że oni co do grosza oddają? Tak? Szczerze - wątpię. Po za tym co złego jest niby w tym że ludzie się bawią? Inaczej niż ty lubisz, bawią się, jest tam zajebiście, pozytywnie. Caritas takie coś robi? Jakaś organizacja PiS? Nie bo nie może. I im jako kościelnej partii nie przystoi. Owsiak może. Ludzie chcą się bawić a nie się dąsać. Wiecznie marudzić jaki to świat jest zły, Owsiak zły, każdy jest zły, i wszyndzie So złodzieje, bandyty, bezbożnicy. Prawdziwy Polak powinien być przesiąknięty cierpieniem i powagą, zawiścią ale i czystością. Powinien przy tej czystości zaglądać każdemu do łóżka żeby pilnować czy aby na pewno robi to po bożemu. Bo wtrącanie się w czyjeś życie i narzucanie mu swoich zasad i poglądów jest takie katolickie i polskie.

I to przekonanie, że Owsiak to na pewno złodziej, na pewno kradnie bo tak w TVP mówili i w gazetach piszą, ksiondz tyż tak z ambony mówił a on przecież to wszystko wie, on mądry facet jest.
O mnie

Niektórymi wrzutami poprzez kontrowersyjny ton próbuję zmusić do myślenia, zmienienia podejścia lub poszerzenia punktu widzenia.

Z nami od

09 września 2015 21:19

Dodanych

48

Komentarzy

614

Karma wrzut

431

Karma komentarzy

377

Obserwowani 2

Obserwują 7