Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO

Woodstock
Polandrock

dobre
   
słabe
   
7

Najlepszy komentarz:

Flacko 21 lutego 2019 21:01
0  0

Woodstock w moim mieście jest organizowany więc nibo spoko bo na miejscu mam, ale w trakcie trwania imprezy to wyjazd/wjazd do miasta +stan ulic to jedno wielkie XD

Flacko 21 lutego 2019 21:02
0  0

@Flacko: i żeby nie było że marudze tylko bo sam bywam tam co roku

wicimicitycityci 22 lutego 2019 13:13
0  1

@Flacko: Tak to jest jak kilkaset tysięcy ludzi przyjeżdża na wielką imprezę. Osobiście rok temu miałem wrażenie że klimat imprezy upada, robi się komercha a ludzie już nie są tak otwarci jak nawet nie tak dawno temu w 2014 roku. Wtedy Woodstock to była magia, ale chyba nie zauważałem tego całego syfu na ziemi, pełno śmieci kubeczków po piwie. Mniej ludzi pali papierosy. Ale też mniej że sobą rozmawiają, 3-4 lata temu nie zdarzało mi się żebym szedł samotnie bo po drodze działo się tyle rzeczy, tyłu ludzi mnie zaczepiało, kilka razy całowałem się z totalnie przypadkową dziewczyną. A w tamtym roku? Ludzie mieli mnie gdzieś, mało kto przybijał piątki, nikt nie chciał z nikim randomowo spotkanym pogadać. Zbywali się nawzajem.
Oto obrazek wzeszłorocznego Polandrocku, festiwalu ludzi zamkniętych, hermetycznych grupek ludzi, mniej przyjaznych niż kiedyś. Takie odniosłem wrażenie. Kiedyś tam potykałem się o ludzi chcących się że mną napić, żebym ich przytulił, przybił piątkę, powygłupiał się, chodziłem z linką z jakimś randomem i przez pół dnia mieliśmy ubaw po pachy, bo łapaliśmy i wiązaliśmy grupki ludzi i nikt nie miał nam tego za złe, łowiliśmy ludzi mając za przynętę puszkę piwa na końcu i było śmiesznie. A w tym roku dupa, było nudno.

codingmonkey 22 lutego 2019 14:27
1  3

@wicimicitycityci:
Po prostu w zeszłym roku był taki upał, że ludzie byli zbyt zajęci walką o przetrwanie :P

Testujemy

Testujemy
Jak na pierwszy raz, trudno mi opisać. Raz, że nie mogłem odpowiednio rozgrzać, a dwa, nieporęczne i nie wygodne nawet do używania w domu. Ale na plus jest smak jest, para jest łagodniejsza. To jest duży plus. Ktoś miał do czynienia z podobnym?

dobre
   
słabe
   
3

Przesrane

dobre
   
słabe
   
2

Najlepszy komentarz:

Abdul przedwczoraj o 09:55
0  3

Ale gówniane miejsce parkingowe xD

dobre
   
słabe
   
5

Najlepszy komentarz:

sigzour 3 dni temu, 08 lutego 23:33
0  5

Zjadłem grzyby, jak już weszło i się ustabilizowało to zajarałem DMT. Nie miało jebnięcia i przejścia na drugą stronę, ale to była najczystsza grzybowo-dmtowa fazka jaką miałem.
Tyle, że osoba, z którą to robiłem, mimo że dostała mniej, nie do końca sobie poradziła. Może dlatego, że nie miała wcześniej doświadczenia z grzybami itp? ;) W każdym razie: kiedy ja sobie byłem, druga osoba się w grzybopętlę wkręciła (kto jadł, ten wie co mam na myśli raczej), panika itp.
Ktoś puka do drzwi. British red cross. Uchylam drzwi na łańcuchu samym (warto tu chyba dodać, że jak to na grzybach jestem w samych bokserkach, spocony i dziki no), ciężko mu było wytłumaczyć że jestem BARDZO zajęty i MUSZĘ iść, w tle słychać kobiece stękania (poszukiwania odpowiedniego wymiaru?) a ja na dodatek mam wystarczająco dużo czasu żeby w międzyczasie zdać sobie sprawę, że ta mucha która lata po pokoju jest niesamowicie wolna i zastanawiać się, czemu nie tak łatwe na co dzień jest ot tak, pacnąć ręką i zabić muchę. W tym stanie mógłbym w locie złapać ją pensetą ze prawe jajo, gdyby takie miała. Zadziwia mnie zawsze, co potrafi ludzki mózg, kiedy pozwoli mu się w końcu pomyśleć i popracować. Ciężko tylko rozmawiać z mugolsami.
A z pojebanych faz to każda na benzydaminie, ale nie będę tu o tym syfie pisał. Nie chcecie ;)

Old

Old

Old

Old

Old

dobre
   
słabe
   
4

Najlepszy komentarz:

janush przedwczoraj o 16:31
0  1


mam podobne ;) bardzo fajnie się z tego pali
Z nami od

09 września 2015 21:19

Dodanych

32

Komentarzy

406

Karma wrzut

357

Karma komentarzy

233

Obserwowani 2

Obserwują 7