„Złudzenie świata” – świat udaje że tu jest kiedy tak naprawdę go nie ma. To pułapka. I wciąga Cię a Ty nie możesz się z tego wydostać.
Ale zawsze, gdy pojawi się taki pomysł lub takie uczucie. Podążaj za tym do skrajności. Nie wycofuj się z tego. Jeśli uznasz że jesteś samolubny. Idź do krańca tego, co znaczy bycie samolubnym. zamieszanie w dużej mierze wynika z nie podążania za uczuciami i pomysłami do ich głębi. Wiesz, ludzie myślą, że chcą być nieśmiertelni. Chcieliby żyć wiecznie. Czy naprawdę tego chcesz? Pomyśl o tym. Naprawdę w to się zagłęb, jak by to wyglądało. Ludzie mówią że chcą tego, tego i tamtego. Chcą takiego samochodu, takiej sukienki. Tyle pieniędzy i tak dalej. Zawsze dobrze jest przemyśleć to wszystko. Co wiązałoby się z tą sytuacją w której te pragnienia są spełnione. Również gdy tworzysz relację z inną osobą. To także dobrze przemyśl. Jak niewygodne by mogło być. Jakkolwiek atrakcyjny partner. Zawsze obróć haft na drugą stronę i zobacz jak to wygląda od spodu ale nie daj się złapać na robieniu tego. Widzisz, to coś, co robi się na boku, w tajemnicy. Ponieważ w przeciwnym razie grasz w grę w której wszystko jest takie jak wygląda od zewnątrz.
Ale to sprawia, że jesteś pełen humoru. A to sprawia że jesteś człowiekiem.


https://www.youtube.com/watch?v=32MiAPR2S4g

dobre
   
słabe
   
1

Najlepszy komentarz:

Ruka 35 minut temu
0  1

Ja zadawałem sobie pytanie czy rzeczywiście chce z kimś być. Do dziś tego
żałuje, bo była baaaardzo inteligentna, mająca wszechstronne zainteresowania osobą, plus miała świetny wygląd i wciągnęła mnie w ciekawe hobby, a ja za dużo ze sobą filozofowałem gdy ta robiła co mogła by do mnie dojść :/

Fajnie jest zadawać sobie niektóre pytania, ale warto wcześniej poznać swoje wady. Jeśli te pytania maja być jedynie usprawiedliwieniem przed wyjściem ze strefy komfortu to warto wcześniej poznać siebie od tej strony, by nie siedzieć w miejscu. Nic nie ma złego w chęci posiadania wyścigowego samochodu, czy dużego mieszkania jeśli droga do tego celu ma nas rozwinąć. A jeżeli dojdziemy do tych bogactw, to na pewno będziemy dość rozwinięci, bo posiadać pewne umiejętności i być zaradni.

Jednak co innego jest tylko chcieć, a co innego do spełnienia tych marzeń dążyć.

Człowiek pozbawiony jakiegokolwiek celu wiariuje. Nawet chwilowego, choćby nie wiem jak małego czy wielkiego, to musi mieć cel. Inaczej popadłby w beznadzieję i depresje.

Najlepiej by celem nadrzędnym było jakieś hobby, a cel materialny podrzędnym. Inaczej człowiek będzie cierpiał robiąc coś czego nie lubi, by nabyć chwilową zachciankę.


Jesteśmy delikatnymi, wrażliwymi, śmiertelnymi, starzejącymi się istotami. A z tego powodu mamy dużo tego, co nazywamy emocjami przetrwania. Strach, miłość, terytorialność, konkurencyjność, agresywność, zazdrość. Jak ktokolwiek z nas, naprawdę, może mieć miłą osobowość? To niezwykłe że jesteśmy tak mili jak teraz.


https://www.youtube.com/watch?v=eaS9QBdVHMs

dobre
   
słabe
   
0

dobre
   
słabe
   
7

Najlepszy komentarz:

ojtamojtam420 wczoraj o 19:16
0  0

tam gdzie jakosc ma znaczenie rynek domaga sie 100% organicznego suszu i hydro odpada.

Aqualinespirit Semantyczny Psychopata wczoraj o 22:26
0  0

@ojtamojtam420: Czyli sugerujesz, że uprawa hydroponiczna nie jest w stanie osiągnąć takiej jakości jak tzw. Organic ?

ojtamojtam420 wczoraj o 23:42
0  1

@Aqualinespirit: w 90%+ przypadkach tak. rozwine

istotne jest to ze w krajach w ktorych wszedl legal (nie depenalizacja) czyli glownie USA/Kanada konsument woli zaplacic troche wiecej za produkt ktory jest okreslany mianem "Craft Weed" i tu podam kilka przykladow: byl odzywiany odchodami nietoperza , zmielonymi dzdzowinicami, suszonymi resztkami ryb itp.

jako medium byla dana organiczna ziemia wysokiej klasy, rosliny byly podlewane i poddawane manualnym zabiega, problemy z insektami byly rozwiazywane za pomoca innych insektow a nie za pomoca opryskow czy wprowadzeniem chemii w bryle korzenna, rosliny byly odpowiednio dlugo przeplukiwane ect.

zebrane kwiatostany nie sa trymowane na mokro celem zamkniecia terpow w suszu oraz nie sa trymowane przez maszyny. caly proces musi spelniac okreslone kryteria sanitarne co sumuje sie na susz najwyzszej jakosci i nie ma tu miejsca na standardowa hydroponike chociaz sa wyjatki.

temat rzeka. jako grower amator odchodze wogole od kupnych odzywek, zczynam robic wlasne i nie chce aby moj korzen siedzial w plastikowym pojemniku hydro czy plastikowej doniczce.
w uprawie indoor sa pene ogranicznia dla takich organicznych deviantow ale ja mysle ze jak robic dla siebie to tak naturalnie jak tylko sie da.

  • Technologia

    9 junkie junkie Wiedza    link    3 dni temu, 17 listopada 00:26     61998

Technologia

dobre
   
słabe
   
1

Najlepszy komentarz:

nagaath 51 minut temu
0  1

muszą być naprawdę nie do odróżnienia, bo inaczej raczej wywindują cenę oryginałów...

Przyszłość

dobre
   
słabe
   
0

Słyszeliście, że PiS zgodził się wprowadzić mandat za marihuanę do końca roku, w Polsce legalne są uprawy medycznej marihuany, a Unia Europejska zalegalizuje marihuanę rekreacyjną w ciągu najbliższych 10 lat? Pewnie ciągle wyskakiwały Wam te tematy z przeróżnych mediów konopnych czy od Waszych znajomych na Facebooku. Sprawdź film, aby dowiedzieć się jak jest naprawdę!


https://youtu.be/fKVDFThLZcc

dobre
   
słabe
   
3

Najlepszy komentarz:

karl9 wczoraj o 22:46
0  1

Brzmi świetnie. Ciekawe jak sprawa się rozwinie

  • Falochron

    85 junkie junkie Wiedza    link    ponad tydzień temu, 12 listopada 08:09     78868

dobre
   
słabe
   
7

Najlepszy komentarz:

AdamQ 3 dni temu, 12 listopada 11:13
0  6

Całą plażę od strony wody obsadzić tujami! Jak to możliwe, że nikt na to nie wpadł ლ(ಠ_ಠლ)

Citadelle La Ferrière Haiti
Twierdza w północnym Haiti, w okolicach miasta Milot na południe od Cap-Haïtien. Znajduje się na szczycie porośniętego tropikalną roślinnością wzgórza w obszarze Narodowego Parku Historycznego La Citadelle (fr. Parc National Historique La Citadelle). W 1982 roku została wraz z pobliskim pałacem Sans-Souci wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Budowa fortecy, zlecona przez haitańskiego przywódcę Henriego Christophe'a dla obrony przed wojskami Francuzów, trwała 15 lat i pochłonęła życie wielu robotników, zanim ostatecznie ukończono prace w 1820 roku. Grube na 4 metry i wysokie na 40 metrów mury obronne czyniły Citadelle La Ferrière niezdobytą twierdzą.

dobre
   
słabe
   
0


Polub nas!