Czubajka kania
Jest przepyszna i łatwo się robi pysznego kotleta.

dobre
   
słabe
   
11

Najlepszy komentarz:

izkr wczoraj o 11:24
0  1

Kolega mi tlumaczył że kanie poznaje sie po tym, że można jej "zwalić pierścień"

Moje tłumaczenie do filmiku poniżej:

Psychoanalitycy, jak sądzę, za dużo błądzą na boku tematu, mają tendencję do myślenia, że ​​zbyt wiele Ciebie jest w środku (w Tobie), a zbyt mało jest poza Tobą, jeden z powodów, dla których tak uważam, jest moje doświadczenie z kliniki. Kocham psychoanalityków,
są genialni, genialni, głębocy, zmagają się z prawdziwymi problemami, takimi jak problemy, kiedy ludzie mają prawdziwe problemy i mam na myśli głębokie problemy, to naprawdę głębokie problemy moralne lub problemy dobra i zła. Naprawdę wiesz, że w ich rodzinie dzieją się rzeczy tak okropne, że czasami zdarzają się fatalne sytuacje, że kłamstwa kłamstwa kłamstwa kłamią przez dziesięciolecia, dekady i dziesięciolecia.To jest okropne.

A to nie jest dokładnie w ich wnętrzu, to jest na zewnątrz w świecie. I wielu ludzi których spotykam, bardzo znany krytyk psychologii. Nie pamiętam jego imienia, ale prawdopodobnie sobie przypomnę, skutecznie krytykował praktykę psychologii, pozostawiając na początku lat 60. (książka) “The Myth Of Mental Illness” autor Thomas Szasz, to klasyka, powinieneś ją przeczytać, jeśli interesujesz się psychologią, przeczytaj to tak, jakby to był klasyk, a on w zasadzie powiedział, że większość ludzi ma problemy z życiem, że nie mają problemów psychologicznych, więc doświadczyłem pomimo mojej miłości do psychoanalityka bardzo często to, co robię jako terapeuta, pomaga ludziom prowadzić życie, które działałoby, wiesz, a ty możesz sparametryzować to, czego potrzebujesz, może trochę przyjaciół, ludziom się to podoba, może bliskie relacje z kimś, komu możesz zaufać, a która może ma przyszłość, to byłoby dobre, może kariera, która sprawi, że staniesz w hierarchii, Gdzieś, więc przynajmniej masz jakąś możliwość awansu, jakieś możliwości ustabilizowania siebie. I Harmonogram i Rutynę, ponieważ nikt nie może żyć bez rutyny, po prostu zapomnij o tym, jeśli nie macie rutyny, poleciłbym, abyście ją rozpoczęli, ponieważ nie możecie być zdrowi psychicznie bez rutyny.
Musisz wybrać czas kiedy będziesz wstawać, możesz wybrać dowolną porę, ale wybierz jedną i trzymaj się jej, bo inaczej nie regulujesz swoich rytmów dobowych, a one regulują twój nastrój. I coś jedzą rano. Miałem wielu klientów z zaburzeniami lękowymi. Miałem jednego klienta, który był dosłownie głodująca bardzo sprytna dziewczyna, jest bardzo mało tego co by lubiła, próbowała przetrwać na pół szklanki ryżu dziennie, przychodziła do mnie i powiedziała, że ​​nie mam energii, wracam do domu, chcę tylko obejrzeć ten sam film czy to jest dziwne?
I pomyślałem, cóż zależy od tego, jak ciężko pracujesz, wiesz, to odrobinę dziwne, ale “whatever”. Brzmi znajomo szukasz komfortu, przeanalizowałem jej dietę, trzy czwarte szklanki ryżu, głodujesz, zjedz coś, wiesz, poczujesz się lepiej, więc zmodyfikowała dietę, a cały lęk zniknął, a ona miała trochę energii, jest jak: tak, musisz jeść.
Więc harmonogram, to dobra rzecz, człowieku, twój mózg podziękuje Ci za to, on ustabilizuje twój układ nerwowy, z odrobiną planu, to jest dobra rzecz.
Potrzebujesz kariery, potrzebujesz czegoś produktywnego, aby poświęcić swój czas, musisz regulować używanie narkotyków i alkoholu, szczególnie alkoholu, ponieważ to robi wielu ludzi.
Potrzebujesz rodziny, rodziny którą już masz twoi rodzice i to wszystko, było by miło gdyby wam się układało, możecie popracować nad tym, dobrze jest nad tym popracować, wtedy wiecie, że prawdopodobnie potrzebujecie dzieci w pewnym momencie.
To jest życie. Tym właśnie jest życie. (A jeśli brakuje Ci), Wiesz, możesz mieć dobry powód, aby nie operować na jednym z tych wymiarów, nie jest to obowiązkowe, ale mogę ci powiedzieć, że jeśli nie funkcjonujesz wystarczająco dobrze na czterech, myślę, że wspomniałem o szóstce, jeśli nie operujesz dość dobrze na co najmniej trzech z nich nie ma mowy, żebyś prosperował/a psychicznie, a to jest w pewnym sensie bardziej pragmatyczne niż psychologiczne, ludzie mają naturę, są rzeczy, których potrzebujemy, a jeśli mamy je cóż, to dobrze, a jeśli ich nie mamy, no cóż, wtedy odczuwamy ich brak.
Więc behawiorystyczny, psycholog behawioralny koncentruje się bardziej na tych rzeczach, wiesz, to praktyczne, to jest jak tworzenie strategii: zrób plan kariery. Dowiedz się, jak negocjować, ponieważ to jest cholernie ważne.
Dowiedz się jak powiedzieć swoje zdanie, dowiedz się jak mówić prawdę. Dowiedz się w jaki sposób słuchać (pauza) Twojego partnera w szczególności.
Ponieważ jeśli ich wysłuchasz, powiedzą ci, czego chcą, a czasem możesz im to dać, a może odwdzięczą się, a jeśli będziesz to ćwiczyć przez 15 lat, wtedy może ciągle dajecie sobie nawzajem to, czego chcecie, brawo, to było by dobre, i jest was dwoje we wszystkich okolicznościach
i lepiej mieć dwa mózgi niż jeden, ponieważ ludzie myślą inaczej, z powodu swojego temperamentu głównie.
Więc, negocjacje to miejsce, gdzie rodzi się mądrość, i jest to częścią transformacji, psychicznej transformacji, która towarzyszy intymnym związkom i jednym z głównych przyczyn długoterminowych intymnych związków.


https://www.youtube.com/watch?v=YFeIRVueNRM

dobre
   
słabe
   
0

Autor książki “Zen i sztuka obsługi motocykla” Robert Pirsig przedstawił pojęcie, że można dokonywać jakościowych rozróżnień i naprawdę istniała różnica między dobrymi, a złymi rzeczami, wspaniałymi i nikczemnymi rzeczami. To daje Ci kierunek. Daje Ci możliwość poruszania się w górę. A Ratzinger wskazuje do pewnego stopnia, że istoty ludzkie same w sobie są niewystarczające i potrzebują ruchu w górę.

W filmiku można włączyć Polskie napisy


https://www.youtube.com/watch?v=shFbWTEZx_w

dobre
   
słabe
   
1

Owocniki grzybów

Owocniki grzybów

Owocniki grzybów

Owocniki grzybów

Owocniki grzybów

Owocniki grzybów

Owocniki grzybów

Owocniki grzybów

Owocniki grzybów

Owocniki grzybów

Owocniki grzybów

Owocniki grzybów

dobre
   
słabe
   
21

Najlepszy komentarz:

Szuma 3 dni temu, 03 października 06:46
0  3

  • Mars

    22 terence terence Wiedza    link    02 października 2019 20:46     39834

Mars

dobre
   
słabe
   
1

Najlepszy komentarz:

Franko wczoraj o 07:48
0  2

Taa Mars, przecież widać, że na zdjęciu napisane Berlin ...


Tagi

#własne 

Polub nas!