Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO

Znajdź trzy różnice
Za każdym razem jak widzę okładkę nowej płyty Madonny to w głowie jawił mi się taki własnie obrazek ;)

dobre
   
słabe
   
5

Najlepszy komentarz:

Franc 10 czerwca 2015 11:01
5  3

Zjebana Starucha.

nagaath 10 czerwca 2015 22:37
4  0

@Franc: odpierdol sie od madonny frajerze

Franc 11 czerwca 2015 07:13
1  3

@nagaath: To nic bezpośredniego, nie znam Cię.
PS. pierdol się sam - delikatnie i z uczuciem.

 • Władza

  2 wilk wilk Kultura    link    01 kwietnia 2015 08:17     8344

Władza
Władza moi drodzy. Do tego dąży każdy z nas, na różnych płaszczyznach. Jeżeli chodzi władze to chodzi o dominację, a jeżeli chodzi o dominację to ciężko pominąć temat BDSM. Wyszukane fantazje erotyczne, które które podobno najlepiej jest realizować w Wielkiej Brytanii. Są tam panie z którymi można się umówić na spotkanie, na które przychodzą mężczyźni aby wcielić się np w rolę psa. Temat może niektórych gorszyć ale dlaczego to robią? Pierwsze skojarzenie jest takie, że potrzebują oni upokorzenia. Otóż, przeprowadzono wywiad z tymi klientami. 7 na 10 klientów tego specyficznego biznesu to mężczyźni na wysokich stanowiskach biznesowych. Wszyscy oczywiście chcą zachować anonimowość. Bo który prezes chciałby, żeby jego pracownicy wiedzieli, że np. we wtorki lubi udawać psa lub niewolnika który potrzebuje klapsa? Pan Andrzej - tak go nazwę dla ułatwienia przekazania informacji - przyznał, że jest prezesem dużej firmy i nie może znieść presji jaka płynie z posiadania władzy. Zaskoczeni? Tak, osoba posiadająca dużą władzę ma ochotę przez chwilę oddać ją całkowicie żeby się zrelaksować. Bez tego nie może długo funkcjonować i podejmuje złe decyzje. Nie płyńmy za daleko z fantazjami, ponieważ takie spotkania nie kończą się stosunkiem, polegają jedynie na przejęciu całkowitej władzy nad klientem. Do czego więc dąży człowiek sukcesu?
Moim skromnym zdaniem wszystkim można się przejeść ale droga do sukcesu może być na tyle wyczerpująca, że nikt nie odda swojego sukcesu ponieważ źle się z nim czuje. Możliwe, że jest to kwestia jakiejś magicznej potrzeby poczucia równowagi. Pan Andrzej raz na jakiś czas ma dość podejmowania decyzji za innych, ponieważ jest głową firmy, rodziny i przewodniczy w swoim towarzystwie w życiu prywatnym. Wstyd jest się przyznać, że nie ma ochoty podejmować decyzji więc przyjmuję dawkę biernej postawy na poziomie hard. Opisywany prezes czuje się szczęśliwy po takiej wizycie i dalej może rządzić swoim światem. Kto wie, może Twój szef tez ma od czasu do czasu dość sprawowania władzy nad swoją firmą? ;) Magia korporacji moi drodzy. Nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć co się dzieje za kurtyną codzienności. Potrzeba władzy jest naturalną władzą, a pieniądze tylko dolewają oliwy do ognia.
Drogie Panie to nie dotyczy tylko Panów. Kobiety sukcesu też miewają problem z nadmiarem władzy. Różnica polega na tym, że z nimi trudniej jest przeprowadzić wywiad ;) Do czego więc tak naprawdę dążymy? Do samozagłady? Nie będę popadać w paranoję. Każdy cel jest droga do kolejnego celu, marzenia, sukcesu. Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Bądźmy rozsądni ze swoimi ambicjami. Każde wydarzenie ma swoje dwie strony: dobrą i tą bardziej skomplikowaną.
Na koniec dodam, że Japończycy o których mówimy, że są dziwni ze swoimi fantazjami i gadżetami, które wypuszczają na rynek, mają inny sposób na radzenie sobie ze stresem i presją. Japończyk np. płaci za wstęp do specjalnego pokoju, który jest normalnie umeblowanym pokojem dziennym i może w nim wszystko rozwalić. Okno wybić, drzwi wystawić, tak się dziś będziemy bawić ;)

dobre
   
słabe
   
0

 • Plakat

  32 wilk wilk NSFW +18    link    07 maja 2014 11:56

Plakat
Większość już była ;) Po wydrukowaniu wyszedł zajebisty plakat

dobre
   
słabe
   
4

Najlepszy komentarz:

radmin 08 maja 2014 14:27
0  0

a możesz oryginał gdzieś wrzucić bez napisu ujarani?

wilk 09 maja 2014 07:32
0  1

 • Albert

  98 wilk wilk SFW    link    25 kwietnia 2014 07:20

Albert
Mój kot Albert w wieku około 4 miesięcy został skopany przez sąsiada. Miał wątrobę przesuniętą między płuca, wodę na płucach i poplątane jelita. Tutaj na zdjęciu jest po wyjściu z lecznicy, po miesiącu i po udanej operacji poukładania wnętrzności.

Albert
Tutaj 4 tygodnie po powrocie z kliniki po wyjęciu szwów i zdjęciu mundurka;) Łapka którą eksponuje powykręcała się od wenflonu.

Albert
2 miesiące od powrotu z kliniki, wpełni zdrowy odpoczywa po zwiedzaniu pobliskich łąk

Albert
5 miesięcy po wyjściu z kliniki. Najedzony i mający wy#ebane na cały świat :D
Sąsiad skurwiel został eksmitowany i Albert przejął jego ogród ;) KARMA.
Jest sprawiedliwość na tym świecie :)

dobre
   
słabe
   
27

Najlepszy komentarz:

Damianov 25 kwietnia 2014 09:26
0  44

ustal nowy adres sąsiada, ja pierwszy rzucę kamień a potem następny i następny

 • XXI wiek

  8 wilk wilk SFW    link    23 kwietnia 2014 19:44

XXI wiek

dobre
   
słabe
   
8

Najlepszy komentarz:

Damianov 24 kwietnia 2014 13:44
3  2

pierdolenie, moralność jest po to wymyślona żeby mozna było komuś wytknąć że postepuje niemoralnie czyli tak naprawdę inaczej niz jakaś określona grupa która tworzy własne sumienie i moralność. To tak jak z dupą każdy ma swoją. Co innego etyka

wilk 25 kwietnia 2014 08:57
0  1

@Damianov: Gdyby nie moralność nie zdefiniowałbyś w pełni swojego sumienia. Bądź co bądź. Czym jest dziś moralność ? Uprawianiem seksu zbiorowego na imprezie i tłumaczenie się następnego dnia, że się nic nie pamięta, a tydzień później mówienie, że się marzy o wielkiej miłości ? Przecież jesteśmy wolni, nie musimy nikogo szanować, nawet siebie.

Jeszcze 7 miesięcy

dobre
   
słabe
   
16

Najlepszy komentarz:

Margarethi 10 grudnia 2013 22:24
1  6

Zaraz będzie ciemnoooooooo

Bonzay 11 grudnia 2013 01:45
0  8

@Margarethi: zamknij się!
O mnie

Wino, kobiety i dobra muzyka. Sarkastyczny, nieoswajalny.

Skąd

POZNAŃ

Z nami od

11 stycznia 2012 08:26

Dodanych

7

Komentarzy

876

Karma wrzut

178

Karma komentarzy

674

Obserwowani 2

Obserwują 0