Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO

   
   
1

Najlepszy komentarz:

Fudi84 :) przed chwilą
0  0

Było :(

 • Wiatrak

  14 ozzie ozzie WTF +18    link    przedwczoraj o 15:35     27327

   
   
1

Najlepszy komentarz:

elDupa Konsorcjum sztuki niebanalnej. 2 minuty temu
0  0

kołowrotek

Nie rozumiem

   
   
3

Najlepszy komentarz:

marduk wczoraj o 18:47
0  0

Czego tu nie rozumieć? Panna ma ochotę na dwa baty co wyaźnie pokazuje :)

   
   
4

Najlepszy komentarz:

gif37 przedwczoraj o 11:00
0  0

zakada sie jak kocica

   
   
6

Najlepszy komentarz:

Skiron przedwczoraj o 20:40
0  0

Między innymi dlatego nienawidzę ludzi.

KOSMATY przedwczoraj o 21:36
0  0

@Skiron: a skad wiesz za co go zlinczowali prosty przyklad ..pedofil zgwalil ci corke ? co robisz ? czekam na odp.. ludzie jak to ludzie zawsze mieli agresje wpisana w genetyke ale jest to energia i jak kazda energia zalezy jak jest ulokowana zeby przyniesc jakies korzysci.. pozatym, moze wydawac ci sie to zle ale zlo i dobro to wymysl czlowieka i nie istnieje poniewaz cos moze byc dobre dla ciebie a dla mnie zle i odwrotnie ,uznajemy za to co dobre to co napisane w bilbi poniewaz chcac nie chcac to jest nasz europejski kregoslup moralny ,jak kto to interpretuje to juz inna sprawa moim zdanie m .. biblia to ksiega ktora kazdy moze zinterpretowac na swoj sposob poniewaz co do przykazan itp w stylu nie zabijaj nie kazde zabojstwo jest zle jak to ze na przyklad aby obronic kobiete lub rodzine lub slabszego tam rowniez jest napisane ze bog stworzyl nas na swoje podobienstwo wiec nasze zycie bedzie wygladac tak jak my je sobie wybudujemy kierujac sie dobrem czystym racjonalnym ktore odpowiednio zinterpretujemy wiec jak bog powiedzial iz stworzyl nas na wlasne podobienstwo tak my jestesmy bogami dla siebie .... przepraszam ze chaotycznie i bez ciagu ale jeste spiacy i chcialem na szybko odp ,... jutro niedziela mozemy podebatowac .. nq

elDupa Konsorcjum sztuki niebanalnej. przedwczoraj o 22:51
0  0

@KOSMATY: Wątpię żeby powód był aż tak poważny jak pedofilia, tam palą ludzi za "czarną magię"... Afryka dzika, dawno odkryta.

UroborosX przedwczoraj o 23:17
0  2

@KOSMATY: Boże, ale Ty pieprzysz. Śmierć nie jest karą, lecz zwykłym pozbyciem się wadliwej jednostki. Wyrok śmierci powinien być wykonywany tylko na osobach, które nie nadają się do resocjalizacji i będą miały negatywny wpływ na współwięźniów. Jeżeli chodzi o definicję dobra i zła, to można rozstrzygnąć to w bardzo prosty sposób. Zważywszy na to, że jest to pojęcie względne od subiektywnych odczuć danej jednostki, to można streścić to do stwierdzenia, że dobro jest tym, co powoduje pozytywne odczucia i emocje u danej jednostki. Zło zaś jest tym, co powoduje negatywne odczucia i przynosi szkodę danej jednostce. Żadnej filozofii tutaj nie ma. Twój przykład jest klasycznym paragrafem obrony koniecznej, który znajduje się w niemalże każdym prawie na świecie. Nie chodzi tutaj o słuszność linczu, ale o samo jego zdarzenie. Albo jesteśmy motłochem, który bezpodstawnie wymierza karę, albo społeczeństwem, które działa w cywilizowany sposób.

 • Plaża

  10 ozzie ozzie WTF +18    link    2 dni temu, 23 czerwca 23:35     35799

Plaża

   
   
2

Najlepszy komentarz:

ubuv przedwczoraj o 17:47
0  1

Jak nakazuję tradycja - Chujowa plaża!

 • Zakład pracy

  10 ozzie ozzie WTF +18    link    2 dni temu, 23 czerwca 23:34     35272

Zakład pracy

   
   
0

 • Syberia

  9 liczigo liczigo WTF +18    link    2 dni temu, 23 czerwca 21:28     30440

Syberia

   
   
1

Najlepszy komentarz:

monkey dzisiaj o 04:03
0  1

honorowy krwiodawca :D
Polub nas!