https://youtu.be/Tdunt7l3-E4

Zimowy tryb freerunera włączony ! Dużo śniegu, biegi po lesie, ujęcia z drona i jeszcze więcej a to wszystko w tym filmie :)

dobre
   
słabe
   
0


https://youtu.be/83V2NZkK1cs
Do zrobienia tego motywu potrzebowałem około 50 prób zanim udało mi się nagrać satysfakcjonujące mnie ujęcie. Zajęto to około 2 godziny przy ponad 30 stopniowym upale. Na szczęście nie wszystkie nagrania tak wyglądają :D

dobre
   
słabe
   
15

Najlepszy komentarz:

pisdryk ponad tydzień temu, 25 lutego 10:07
0  0

szacun, opowiedz w kilku slowach o diecie, suplementacji i wspomaganiu w tym sporcie. pzdr

ydodek ponad tydzień temu, 25 lutego 10:28
0  1

@pisdryk: ja osobiście nie stosuję żadnej konkretnej diety, jeszcze kilka lat wstecz to nawet nie zwracałem uwagi na to co jem :) W tym momencie staram się nie jeść fastfoodów, czipsów i nie pić gazowanych napoii i to w sumie tyle. Po treningach zażywam jedynie magnez i witaminy.


https://www.youtube.com/watch?v=HotbXSdMXR0

Jak ja kocham to co robię ! Rok 2017 był dla mnie wspaniały, mimo 27 lat na karku czuję, że dopiero się rozkręcam i z roku na rok jestem coraz lepszy. Rok po roku freerunning zaskakuje mnie czymś nowym a to już 12 lat ćwiczeń za mną, mam nadzieję, że to nigdy się nie skończy!

dobre
   
słabe
   
12

Najlepszy komentarz:

bdnu 5 dni temu, 14 stycznia 11:14
0  2

Nieźle nieźle, ja żebym miał zwinność kota i muchy jednocześnie to nie połapałbym się w tych saltach.
Odezwij się za 20 lat i powiedz jak tam twoje stawy się mają. Czy spróchniały i siedzisz na wózku czy wprost przeciwnie, zahartowały się i są nie do ruszenia. Zawsze mnie to ciekawiło. Robisz to co lubisz, powodzonka dalej.
O mnie

Freeruner i miłośnik sportów extemalnych

Z nami od

20 stycznia 2014 19:44

Dodanych

65

Komentarzy

37

Karma wrzut

630

Karma komentarzy

9

Obserwowani 0

Obserwują 2