dobre
   
słabe
   
2

Najlepszy komentarz:

BogPierun 5 godzin temu
0  1

Widać smakowo :P Smacznego mięsożercy.


  • Hotelik :)

    33 yyyyyy yyyyyy SFW    link    2 dni temu, 19 lipca 16:25     28113

dobre
   
słabe
   
3

dobre
   
słabe
   
3


tez bym się wkurwił :P

dobre
   
słabe
   
5

Najlepszy komentarz:

nilon 3 dni temu, 14 lipca 15:37
0  9

piękne. pranksterzy pierdzieleni, każdy powinien być tak edukowany.

dobre
   
słabe
   
2

Najlepszy komentarz:

evilAnt 5 dni temu, 07 lipca 10:46
0  1

Stare jak zeszłoroczny urlop ale zawsze na +

NIE MOŻESZ KOMENTOWAĆ TEJ WRZUTY :(((
normalnie komuna w chuuuj :(((

dobre
   
słabe
   
16

Najlepszy komentarz:

BogPierun 2 dni temu, 06 lipca 18:01
1  0

Mogłeś dopisać, ze w armi niemieckiej przebywali 3/5 oddziałów rodowitych żydów, o zmienionych nazwiskach, pod nazwa germanizacja. Większość z nich byla w oddziałach policyjnych juz utworzonych oddziałow 1 wojny światowej, a w drugiej SSmani i jungert z kapo, mordowali i sprzedawali wlasne zony i dzieci. Największa agresja przejawiali wobec Narodu Polskiego.

Zapamiętaj Polaku, przypomnij sobie o słowach z czasów, zaborow Pruskich, kiedy żydzi krzyczeli "nasze kamienice a wasze ulice" do Polaków, dyskryminowali was byście szli na ulice!

yyyyyy 2 dni temu, 06 lipca 18:19
0  1

@BogPierun: Jak już się tak wielce bronią przed zwykłym komentarzem to walić ich...

BogPierun 2 dni temu, 06 lipca 19:15
0  1

@yyyyyy: Klamcy maja duzo do stracenia, poklask widowni do ktorej plują jadem nienawiści. Najbardziej boją sie prawdy, ktora jest nie wygodna. Wole mowić prawdę i mieć czyste sumienie, jesli czegoś nie rozumiem, to mowie w prost, i maszeruję do osoby od danego tematu, co się nie znam lub sam dociekam prawdy. Polecam czytać zakazane książki, co sa zakazane, przez rząd i kościół i szkoły.
Yyyyy fajny temat sie rozegral. Jest wart swieczki.

yyyyyy przedwczoraj o 08:52
0  1

@BogPierun: Oni są widownią sami dla siebie... takie towarzystwo wzajemnej adoracji... nawet się nie spodziewałem zorganizowanego programowo ataku na moją osobę :D do teraz mam z tego bekę jak to musieli planować.. :D hehe musiałem im nie źle zaleźć za skórę :D Ciekawe czy ktoś więcej ma bana na komentarze?

Damianov wczoraj o 09:34
0  2

@yyyyyy: nie ciebie pierwszego, ale takie ich prawo żeby zablokować. Na mnie była tutaj cała wrzuta o szerzeniu mowy nienawiści, konkretnie manipulacja wyjętymi z kontekstu fragmentami moich wpisów. Była poparta przez jerk cirkle która nawet nie zadała sobie trudu przeczytania całej historii. Masz raczej cięte wrzuty i wypowiedzi więc nie bierz tego do siebie. Masz prawo do oburzenia ale nie warto, to tylko internet. Ja zablokowałem te osoby i nie wchodzę w interakcję pomimo zaczepek z podwójnych loginów.

dobre
   
słabe
   
3

Najlepszy komentarz:

yyyyyy 4 dni temu, 06 lipca 15:56
0  5

Przynajmniej swoją wrzutkę mogę skomentować bo najwyraźniej nastały takie czasy, że zabrania mi się komentować np. wrzutkę Marli o czeskiej ekranizacji "Malowany Ptak" ( wyskoczył czerwony napis "nie możesz komentować tej wrzutki ) :D ... Oto co chciałem napisać:
Ale chwileczkę... Ludzie chyba są trochę oderwani od rzeczywistości i realiów wojny... Kiedy są mordowane setki tysięcy ludzi przez armię i jest ogólna panika społeczeństwa nie można oczekiwać, że społeczeństwo nie odniesie się do najbardziej pierwotnych odruchów czyli walki o własne życie. Owa sytuacja została narzucona realiami wojny, które były takie, ze np. za ukrywanie Żyda była kulka w łeb dla całej rodziny... Ja się pytam szanownego lewackiego grona czy to była wina Polaków?!? bo dla mnie to raczej Niemcy i Rosjanie zorganizowali tę wojnę i zaprowadzili takie porządki (rozpierduchę) na terenach polskich... Macie pretensje, że nie wszyscy Polacy byli heroicznymi bohaterami ratującymi Żyda czy Rumuna w obliczu śmierci, czy macie to wszystko gdzieś licząc na "oskara" i wpierdalając popcorn przed telewizorem czy piepsząc 3 po 3 na sresjbukach?

dobre
   
słabe
   
3
Skąd

Amsterdam

Z nami od

10 lipca 2013 15:36

Dodanych

244

Komentarzy

1787

Karma wrzut

6062

Karma komentarzy

1082

Obserwowani 0

Obserwują 2