Polecam film - "Krampus. Duch Świąt" [2015]
Cóż, zbliżają się święta, więc pomyślałem sobie: "czemu nie polecić horroru w klimatach świątecznych?" :D
"Krampus. Duch Świąt" może i do końca nie straszy, ale na pewno zaskakuje świeżą realizacją. Połączenie absurdalnych sytuacji, grozy oraz klimat świąteczny mogą ze sobą współgrać, a ten film jest tego idealnym przykładem. Reżyser nie raz "puszcza oczko" do widza nawiązując do rozwiązań, występujących w klasycznych horrorach, a z drugiej strony bawi się kadrami dotąd nie widzianymi w tego rodzaju filmach.
Na przedświąteczny wieczór - jak znalazł.

dobre
   
słabe
   
0

  • 9 zaratustra Zaratustra Mikroblog    link    21 grudnia 2018 17:41     3611

Wszystkim szczere oraz serdecznie życzenia na nowy rok oraz wigilię (nieistotne czy ktoś obchodzi czy nie - koniec roku, to koniec roku). Niech nikomu noga się nie poślizgnie. Nie poddawajcie się. Bądźcie otwarci, ale też w zgodzie z samym sobą. Niech nam się wiedzie!

dobre
   
słabe
   
3


https://youtu.be/Et3SdIOchRw
Przed wami najlepszy zespół na świecie w mojej skromnej opinii. Bóg rocka i poeta w jednym, Jim Morrison w najbardziej rozpoznawalnych utworach zespołu "The Doors". Każdemu polecam biografie tego dziwnie pokręconego i zagubionego człowieka. Nie żebym dewartościował wkład całego zespołu, lecz Jim, to Jim.

dobre
   
słabe
   
1

Najlepszy komentarz:

gr0m wczoraj o 19:16
0  1

The Doors to nie wszystko... ale lata 70! Led Zeppelin, Rolling Stones, Deep Purple,Eric Clapton,Queen,AC/DC i chyba wiesz o co mi chodzi, Kiedyś to tworzyli muzykę tekstowo jak i melodycznie... legendarne riffy... a nie to gowno co teraz mamy.... Chociaż jest nadzieja-->Greta Van Fleet pozdrawiam \,,,/

Polecam film - "Lepiej być nie może" [1997]
Swoisty klasyk i według subiektywnej opinii jeden z najlepszych filmów w swoim gatunku.
Ten rewelacyjny komedio-dramat doprowadza tak samo do śmiechu, jak i do łez. Historia w subtelny sposób kręci się wokół trzech osób, borykających się z pewnymi problemami życiowymi.
Najbardziej uwydatnionym "bohaterem", jest postać grana przez Jack'a Nicholson'a. Persona przez niego grana cierpi na "nerwice-natręctw" i w ciągłej tragikomedii występującej na ekranie, jest swego rodzaju katalizatorem dla pozostałych dwóch osób.
Świetnie napisany i wyreżyserowany, a przede wszystkim - inteligentny.

dobre
   
słabe
   
3


https://youtu.be/O9EvBdzHvqI
W dobie wszystkich dzisiejszych, występujących do zrzygania, remaków, sequeli etc. nie spodziewałem się, że będę sobie pluł w twarz. Pluję sobie w twarz bo lekko się jaram :D Po raz pierwszy w życiu chyba pójdę oraz obejrzę odgrzewany kotlet.

dobre
   
słabe
   
6

Najlepszy komentarz:

kristoferek ponad tydzień temu, 24 listopada 12:48
1  3
O mnie

"Altruizm jest egoizmem słabych."

Skąd

"Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś co pokonanem być powinno."

Z nami od

09 marca 2013 21:27

Dodanych

673

Komentarzy

2928

Karma wrzut

7575

Karma komentarzy

2332

Obserwowani 16

Obserwują 19