• Czarno

    6 zaratustra Zaratustra Kawały    link    ponad tydzień temu, 14 kwietnia 20:55     40961

Co się stanie jak autokar pełen czarnych wpadnie w przepaść?

Nic

   
   
4

Najlepszy komentarz:

0makumaku przedwczoraj o 21:07
1  2

Powiem ci coś ..NIC.. ;o]

   
   
17

Najlepszy komentarz:

Zaratustra tydzień temu, 14 kwietnia 19:55
0  0

@krzytron @Adi2010 Cały czas nie otrzymałem żadnej - ŻADNEJ konstruktywnej opinii/argumentów. Śmieszne, ale bardziej smutne.

nygusinsky tydzień temu, 14 kwietnia 20:01
0  3

@Zaratustra: A nie pomyślałeś nad tym, że Adi chciał Cię podpuścić, a Ty się tak łatwo dałeś? :D może myśli tak jak Ty, ale chciał Cię wkurwić i bardzo szybko mu się udało ;)

Zaratustra tydzień temu, 14 kwietnia 20:11
0  0

@nygusinsky: Heh, przez chwilę :) Starałem się po prostu potraktować go jako człowieka dojrzałego i mającego pewne zdanie. Udowodnił mi jednak, że od dzisiejszych pokoleń nie powinno się wymagać za dużo. Szkoda.

Adi2010 tydzień temu, 14 kwietnia 20:15
0  0

@nygusinsky: Nie, nie podpuszczałem go, zwyczajnie zapytałem czy On tak na serio. Wygląda ża tak ;)

nygusinsky tydzień temu, 14 kwietnia 21:12
0  2

@Adi2010: To może rozwińmy temat: Jakie sam masz zdanie na temat GMO? Jeśli jesteś anty to czemu uważasz, że GMO jest złe?

@Zaratustra: spokojnie, zobaczymy jakie ma zdanie, pozwólmy mu się wypowiedzieć, oczywiście z sensem ;)

Zaratustra tydzień temu, 14 kwietnia 21:21
0  0

@nygusinsky: Gdyby miał coś do powiedzenia, dawno by to robił - chyba, że przekomarza się jak gówniak w pampersie. Jak napisałem - wydmuszka.

krzytron tydzień temu, 14 kwietnia 21:53
0  5

@Zaratustra: a skąd ci przyszło do głowy ze ktokolwiek musi się z tobą wdawać w dyskusje , ktoś ci pisze wesołych świat a ty mu życzysz spierdolonych świat, kawał chama i tyle co tu więcej dyskutować na tym portalu nie przywykłem do takich ludzi. A krytyka wcale nie musi być konstruktywna ani poparta teoriami argumentami, nie miałbyś nic przeciwko i nie skakał byś do osoby która by napisała " dokładnie , też tak myślę, zgadzam się " lub zplusowała i nie wymagał byś od nich argumentów. a jak ktoś ci dał minusa za chamstwo oczekujesz wdawania się w dyskusje argumentów nie wiadomo czego

Polecam film - "Borgman"

Jeden z najdziwniejszych filmów jaki widziałem - stanowczo nie dla wszystkich. O ile wiadomo w nim, co się dzieje, to przez cały czas nie wiadomo dlaczego to się dzieje... Jeden z tych filmów który nie wyjaśnia absolutnie nic a wrzuca nas w wir dziwnych wydarzeń nie mających żadnego logicznego wyjaśnienia.
Człowiek mieszkający w lesie w sieci wybudowanych przez siebie tuneli jest ścigany przez księdza oraz dwóch ludzi z bronią. "Schronienie" znajduje w domu rodziny z wyższych sfer gdzie w bardzo dziwny i niezrozumiały sposób stopniowo tworzy z ich normalnego życia coś niewytłumaczalnego - to jest chyba jedyny opis jaki jestem w stanie stworzyć, chociaż i tak nie odda tego filmu.

   
   
1

Najlepszy komentarz:

SekiPL 3 minuty temu
0  0

Również polecam. Tajemnicza opowieść.

Polecam film - "The Lobster"

Inteligentny, niebanalny a przede wszystkim - inny od większości dzisiejszych filmów, stawiających na pierwszym miejscu liczbę tłumów szarżujących do kina. Akcja filmu toczy się bardzo powoli, malutkimi krokami wdrążając nas w wykreowaną tam rzeczywistość. Pewna forma abstrakcji towarzysząca temu obrazowi jest dominującym elementem.

   
   
3

Najlepszy komentarz:

trzmielinsky przedwczoraj o 21:48
0  1

jak zainteresuje ten, to polecam Kieł tego samego reżysera. niekonwencjonalne kino, nic tylko powiedzieć że warto
O mnie

"Altruizm jest egoizmem słabych."

Skąd

"Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś co pokonanem być powinno."

Z nami od

09 marca 2013 21:27

Dodanych

530

Komentarzy

2256

Karma wrzut

5973

Karma komentarzy

1547

Obserwowani 20

Obserwują 16